Pokoje goscinne
O nasGaleria obrazów
TomUla zaprasza


O nas


Witamy w Grzybowie

Dziękujemy za odwiedzenie naszej  strony!

Oto kilka słów o nas:

Zapraszamy Państwa do cichej nadmorskiej dzielnicy domków jednorodzinnych z szeroką , piaszczystą plażą w odleglosci 10 minut od wyjscia z pokoju .
Na ogrodzonej posesji znajdują się miejsca parkingowe . Po powrocie z plaży do dyspozycji Państwa mamy plac zabaw dla dzieci , drewniany domek do zabaw i gier z dobrze zaopatrzoną biblioteką oraz miejsce do integracyjnego grilla . Istnieje również możliwosć korzystania z rowerów .
 

Oferujemy pokoje 2 , 3 i 4 osobowe w cenie od 35 do 45 złotych za dobę  .
W każdym pokoju znajduje się :

łazienka , lodówka , tv , radio , czajnik , parawan plażowy oraz podręczny wózek do przewozu wyposażenia plażowego (parawan , koc , napoje itp. )
Do dyspozycji jest również ogólnodostępna kuchenka elektryczna do przygotowania sniadania lub kolacji .

Przebywając u nas można skorzystać jednoczesnie  z zabiegów masażu suchego oraz refleksologii . Zabiegi wykonywane są przez magistra fizjoterapii z dużym doswiadczeniem zawodowym .

W niewielkiej odległosci od  domu znajdują sie bary , jadłodajnie , sklepy oraz basen , stadnina koni , kino i wiele innych atrakcji które odbywają się u nas latem . Wszystkie pokoje są modernizowane i wyposażane zgodnie z życzeniami naszych gosci . Dlatego też większość z nich powraca co rok chcąc uzyskać pewność miłej usługi oraz dobrego samopoczucia .

Zapraszamy do czystego Grzybowa na bezbolesne leczenie świeżym powietrzem
wypełnionym jodem i ciepłem letniego słońca .

Naszym priorytetem jest swoboda oraz cisza podczas odpoczynku . Prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji  :

 
 
 

seaman@post.pl
telefon:  600 894 444600 894 444